Darmowe boiska dla szkół "School 4 Free"
2013-09-24

TADION ŚLĄSKI - AKCJA „SCHOOL 4 FREE" - DARMOWE BOISKA DLA SZKÓŁ - SEZON 2.

Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sportu „Stadion Śląski" w Chorzowie  organizuje w czasie trwania roku szkolnego 2013/14 akcję „School 4 Free" - darmowe boiska dla szkół.

To kontynuacja projektu mającego na celu zwiększenie aktywności fizycznej uczniów śląskich szkół podstawowych i gimnazjów oraz popularyzację różnorodnych form kultury fizycznej wśród młodego pokolenia na obiektach sportowych Stadionu Śląskiego. Jako pierwsza zgłosiła się Szkoła Podstawowa nr 11 z Katowic. Zapraszamy nie tylko szkoły podstawowe, ale także gimnazjalne do skorzystania z naszej oferty!

Akcja „School 4 Free" polega na nieodpłatnym udostępnieniu szkołom podstawowym oraz gimnazjom wybranych obiektów WOKiS „Stadion Śląski" w Chorzowie. Zgłoszone do akcji szkoły mogą przeprowadzić zajęcia sportowe w ramach lekcji wychowania fizycznego, zawody sportowe, imprezy integracyjne. Istnieje także możliwość pomocy szkołom z naszej strony przy organizacji zajęć sportowych i rekreacyjnych. Do dyspozycji pozostają: boisko ze sztuczną nawierzchnią, boiska do siatkówki i koszykówki oraz korty tenisowe.

Adres do osoby koordynującej akcję: michal.wojtczak@stadionslaski.pl

Więcej informacji: http://www.stadionslaski.pl/oferta/strona71.html

Najpopularniejsze

Warto zajrzeć