Szukaj

Wyników: 4181, stron: 598, aktualna strona: 1


2017-06-26
Będzie przystojny ratownik, balon do widokowych lotów, globus z trasami wakacyjnych wojaży i kurtyna wodna. A nad głowami dach z... dmuchanych piłek. Już z początkiem lipca podwórko przy Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Dąbrowskiego 7 zamieni się w piaszczystą plażę. – Nasza ubiegłoroczna akcja plażowa okazała się strzałem w dziesiątkę, a frekwencja dzieci, które ją odwiedziły przerosła najśmielsze oczekiwania, dlatego w tym roku będzie jeszcze więcej konkursów, niespodzianek i atrakcji, z przejażdżką BMW cabrio w towarzystwie chorzowskiego Flasha na czele – mówi Magdalena Sekuła, Pełnomocnik Prezydenta Chorzowa ds.
2017-06-26
8 lipca o godz. 15.00 w Parku Hutniczym przy Urzędzie Stanu Cywilnego w Chorzowie ruszy akcja "Hoży Seniorzy". Jej motto przewodnie celowo brzmi zaskakująco, bowiem seniorzy w XXI wieku są i chcą być hoży, czyli tryskać zdrowiem i urodą. Akcja, organizowana przez Centrum Integracji Międzypokoleniowej w Chorzowie, będzie prowadzona równocześnie w kilku strefach. W sektorze sportowym królować ma joga, aerobic i ćwiczenia pobudzające wszystkie partie mięśni.
2017-06-26
10 lipca o godz. 10.00 w Muzeum Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie odbędzie się festyn „Uśmiech to zdrowie, każdy to powie”. Na imprezę zapraszamy dzieci, które spędzają wakacje w mieście. Program festynu:Godz.10.00 – 12.00: gry i zabawy ruchowekonkurs plastyczny  pt.„ Bezpieczne wakacje”konkurs rysunkowy kredą na asfalcie nt. właściwego korzystania z promieni słonecznych rozgrywki umysłowe – warcabypokaz i nauka udzielania I pomocy przedlekarskiejkonkurencje  dmuchania baloników, hula hopquiz wiedzy na temat zdrowego stylu życiakonkurs piosenki o zdrowiustanowisko z materiałami edukacyjnymi nt.
2017-06-25
I. DANE STATYSTYCZNE 1. Działania Policji: Udział w bójce Pobicia Zgwałcenia Rozboje Kradzieże Kradzieże z włamaniem 1 Przestępstwa związane z obrotem narkotykami 1 Wypadki drogowe, w których: - osób poniosło śmierć - osób zostało rannych Osób zatrzymanych: - nietrzeźwych kierujących - sprawców przestępstw o charakterze kryminalnym 2 Zabezpieczonych niewypałów, niewybuchów, ładunków wybuchowych Odebranych zgłoszeń o podłożeniu ładunków wybuchowych Masowe zakłócenia porządku publicznego (nielegalne demonstracje, zamieszki) Interwencje dotyczące osób bezdomnych Inne zdarzenia mające wpływ na bezpieczeństwo publiczne   2.

Menu